منو اصلی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2473
 بازدید امروز : 20
 کل بازدید : 5769
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.6552
اخبار
به مناسبت آغلز سال 1396خورشیدی
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز
نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است. استقلال شبکه بهداشت ودرمان، خرید تجهیزات پیشرفته پزشکی و آزمایشگاهی، ثبت خدمات بصورت تمام الکترونیک در سامانه های بهداشتی، انجام کارهای عمرانی، حضور پزشکان متخصص در شهرستان و... خدمات نمونه ای از دستاوردهای درخشانی است که در سال 95 به لطف خدای متعال و همت همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی در اولین سال استقلال شبکه رقم خورده است.
 ١٣:٥٦ - 1396/01/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با سراسر کشور
مانور بسیج سلامت نوروزی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده برگزار گردید+ تصاویر
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از برگزاری مانور بسیج سلامت نوروزی در این شهرستان خبر داد. مهندس خانی گفت: برنامه بسیج سلامت نوروزی همه ساله از ابتدای اسفند ماه لغایت ۱۵ فروردین با حضور بازرسین بهداشت محیط و با اولویت نظارت بر اماکن و مراکز حساس ، با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی و ایمنی آب و مواد غذایی در سطح عرضه به منظور کاهش و کنترل بیماری های مرتبط با آب و مواد غذایی اجرا می گردد
 ١١:٥٣ - 1395/12/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان لنده عنوان کرد:
پلمپ یک مرکز عرضه قلیان در شهرستان لنده
کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان لنده از پلمپ یک مرکز عرضه قلیان که بصورت پنهانی فعالیت میکرد خبر داد. وی ادامه داد: در بازدید کارشناسان بهداشت محیط این شبکه یک مرکز عرضه قلیان را که بصورت پنهانی فعالیت میکرد توسط بازرسان بهداشت محیط این شبکه 19 عدد قلیان جمع آوری و این مرکز پلمپ گردید و جهت انجام اقدامات قضایی به مقامات قضایی معرفی شد.
 ١١:٢٦ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارشناس جوانان، نوجوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان لنده عنوان کرد:
کارگاه آموزشی فعالیت بدنی و حرکات کششی برای دانش آموزان در شبکه بهداشت و درمان لنده برگزار گردید.
کارشناس جوانان، نوجوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان لنده از برگزاری کارگاه فعالیت های بدنی برای دانش آموزان در شبکه بهداشت و درمان لنده خبر داد. آقای عالیوند افزود این کارگاه با محوریت حرکات کششی و حیات پویا برای مدیران ادارات، مدیران و مربیان مدارس، مربیان تربیت بدنی،مسئولین مراکز بمدت یک روز برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - 1395/12/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده عنوان کرد:
توزیع سبد غذایی حمایتی مادران باردار و شیرده در شهرستان لنده+ تصاویر
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان لنده از توزیع 45سبد غذایی در بین زنان باردار و شیرده واجدالشرایط و نیازمند این شهرستان خبر داد. آقای عالیوند گفت: این اقلام غذایی با هدف پیشگیری از از اختلال وزن مادر در دوران بارداری و تولد نوزاد نارس و همچنین افزایش کیفیت شیر مادر در دوران شیردهی به منظور پیشگیری از سوء تغذیه کودک بین مادران باردار واجدالشرایط توزیع می شود
 ١٣:٠٥ - 1395/12/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده عنوان کرد:
کمیته بهداشتی سلامت محیط زیست در لنده برگزار گردید+تصاویر
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از برگزاری کمیته بهداشتی سلامت محیط زیست با حضور رئیس محیط زیست در این شهرستان خبر داد. مهندس خانی گفت این کمیته به منظور ساماندهی توسعه و نظارت بر رعایت بهداشت در مراکز عمومی،پذیرایی،اقاکتی و اهمیت رعایت اصول زیست محیطی و خدمات سفر نوروزی 96 کمیته خدمات بهداشتی،سلامت محیط زیست در شهرستان لنده تشکیل گردید
 ١٠:٥٩ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای اداری شهرستان:
مرکز خدمات جامعه سلامت روستایی قیام افتتاح شد+تصاویر
مهندس خانی ادامه داد به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و طرح تحول نظام سلامت اکنون شاهد خدمات بهداشتی با کیفیت حتی در دورترین نقاط روستایی و عشایری هستیم که این مرکز با حضور پزشک و مامای بهداشت خانواده و تیم فنی مشترک با مرکز چهارراه آل طیب بصورت سه روز در هفته به مردم خدمات ارائه خواهند داد. مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از راه اندازی و افتتاح مرکز خدمات جامعه سلامت روستایی قیام با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای اداری این شهرستان خبر داد
 ٠٨:٣٧ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مسئولان شهرستان لنده صورت گرفت؛
افتتاح پایگاه سلامت شهری شماره 2 لنده+تصاویر
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از افتتاح و راه اندازی پایگاه سلامت شهری شماره 2 لنده با حضور فرماندار،امام جمعه و اعضای شورای اداری این شهرستان خبر داد وی ادامه داد: این پایگاه با اعتباری بالغ بر 300میلیون ریال به منظور دسترسی سریع تر و آسانتر مردم به ارائه خدمات بهداشتی به ساکنین جنوب خیابان امام خمینی و شهرک سرآسیاب راه اندازی شده است که کار مراقبت های بهداشتی مادر و کودک و سایر مراقبت های بهداشتی و درمانی به صورت رایگان انجام خواهند شد.
 ٠٨:١٥ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مسئولان شهرستان لنده؛
آیین کلنگ زنی مرکز سلامت جامعه شهری لنده برگزار شد+تصاویر
یین کلنگ زنی مرکز سلامت جامعه شهری شماره دو لنده با حضور مسئولان ا این شهرستان در محوطه این مرکز به زمین زده شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان لنده، کلنگ احداث پایگاه سلامت جامعه شهری لنده با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده و مسئولان این شهرستان به زمین زده شد. این مرکز پشت مرکز بهداشتی درمانی شهرستان لنده در یک طبقه به زیربنای 230 متر از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی استان طی شش ماه ساخته خواهد شد و در هفته دولت آماده بهره برداری است. این مرکز بهداشتی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرهای زیر بیست هزار نفربه منظور ارائه خدمات بهداشتی ساخته خواهدشد.
 ٠٧:٥٨ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
با محوریت برگزاری برنامه های سلامت نوروزی و آنفلوآنزای فوق حادپرندگان
پنجمین جلسه شورای سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان لنده برگزار شد+تصاویر
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از برگزاری پنجمین جلسه شورای سلامت و امنیت مواد غذایی در شهرستان لنده با حضور نماینده فرماندار و سایر اعضای شورای اداری خبر داد. این جلسه با محوریت مشاهده ی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان و برنامه های سلامت نوروزی برگزار شد.
 ١٢:٥٨ - 1395/11/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی کلمه عبور]
لینک های ثبت نام
اوقات شرعی