اخبار > کارگاه استانی بیماریهای واگیر در شبکه بهداشت و درمان لنده برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده عنوان کرد:

کارگاه استانی بیماریهای واگیر در شبکه بهداشت و درمان لنده برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از برگزاری کارگاه استانی بیماریهای واگیر در این شبکه خبر داد.

مهندس خانی گفت: این کارگاه به مدت 2 روز و با حضور کارشناسان بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی و کارشناسان بیماریهای واگیر شهرستان ها به میزبانی شهرستان لنده برگزار گردید.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد و شاخص های  واحد مبارزه با بیماریها شبکه بهداشت و درمان لنده را در این کارگاه ارائه نمودند.

در ادامه ظفر پریسایی مدیرگروه مبارزه با بيماری های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج،هدف از برگزاری  این کارگاه را آشنایی و تبادل نظر کارشناسان مبارزه با بیماریها در خصوص آخرین دستورالعمل ها و برنامه های  بیماریهای واگیر عنوان کرد.

مهندس پریسایی چگونگی تدوین برنامه عملیاتی و همچنین  توجیه و آشنایی نیروهای جدیدی که که بعنوان کارشناس بیماریهای واگیر فعالیت می کنند را از دیگر اهداف این کارگاه عنوان کرد.

وی افزود: این کارگاه هر ساله و به میزبانی یک شهرستان برگزار می گردد و با توجه به نوپا بودن شبکه لنده امسال این شهرستان بعنوان میزبان این کارگاه انتخاب شد.

مدیرگروه مبارزه با بيماری های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  در پایان تصریح کرد:در این کارگاه کارشناسان واحد بیماری‌های واگیر معاونت بهداشتی، به ترتیب در خصوص نظام مراقبت بیماریهای واگیر،بیماریهای زئونوز، کنترل و پیشگیری بیماریهای با واکسن و آنفلوآنزا،زنجیره سرما، بیماریهای منتقله از آب و غذا،هپاتیت،ایدز،بیماریهای منتقله آمیزشی، کنترل و پیشگیری بیماری سل مطالبی را بیان کردند.


١٤:١٢ - سه شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ١٤٠٢٠    /    تعداد نمایش : ٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
اخبار
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10906
 بازدید امروز : 13
 کل بازدید : 25634
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.7020
اوقات شرعی